ویژگی های ظاهری نژاد آریاییراهی که اریایی ها برای تکامل پیمودند

راهی که آریان ها برای تکامل پیمودند


آنچه که در مطالب زیر امده مسیر تکامل انسان طبق گفته دانشمندان و ادیان الهیست . این مطلب از تکامل انسان شروع میشود و به تکامل انسان در ایران و ظهور اریایی ها در ایران جهان ختم میشود


1-نخستین پستانداران بدون تکامل پا به کره خاکی گذاشتند.(55 ملیون سال پیش)


2-نخست تکامل گوریل، سپس تکامل شامپانزه و دودمان بشر در این دوره روی می دهد(بین 8 تا 6 ملیون سال پیش)


Orrorin tugenensis-3 نخستین جد بشر بود که بر روی دو پا راه می رفت(5.8 ملیون سال پیش)


 انسان مدرن در روند تکامل


4-محققان شباهت و شیوه زندگی انسان اولیه را تلفیقی از صفات شامپانزه و گوریل به همان نحو و زندگی در جنگل می دانند(حدود 5.5 ملیون سال پیش)


اولیه ترین حالت انسان
5-شاخه ای از "انسان ریخت ها" (Hominids) راه تکاملی خویش را از شاخه دیگری جدا نموده و مسیری پرپیچ و خم را که به زایش انسان کنونی انجامید برای خویش برگزید.
(حدود 5 میلیون سال پیش)
6-استرالوپیتکین (Australopithecine) پدیدار می شود. جمجمه ای بزرگتر از شامپانزه داشته اند و اولین نسل از انسان بود که بر روی دو پا در دشت بی درخت زندگی می کرده است(4 ملیون سال پیش)


7-لوسی (Lucy) معروف ترین نژاد استرالوپیتکین ها که در نزدیگی Hadar جایی در اتیوپی امروز زندگی می کرده اند(3.2 ملیون سال پیش)


لوسی


8-پارانتروپوس (Paranthropus) که در جنگل ها و مراتع زندگی می کرده اند. این نسل دارای آرواره های بزرگتری نسبت به بقیه اجداد بودند و دلیل آن نیز لزوم جویدن ریشه و پوشش گیاهان بوده است(2.7 ملیون سال پیش)
9-شاخه دیگری از این انسان ریخت ها که شباهت بسیار بیشتری به انسان های امروزی داشته و تحت عنوان "هومو هبیلیس" (HomoHabilis ) شناخته می شوند پا به عرصه وجود نهادند حجم مغزی او حدود 600 سانتیمتر مکعب بود.از این دوره انسان شروع به استفاده از ابزار سنگی می کند.(2.5 ملیون سال پیش)

Retour10-ادامه تکامل نسل بشر با حجم مغزی 850 سانتیمتر مکعب. آنها در آفریقا زندگی می کرده اند(2 ملیون سال پیش)


ادامه تکامل انسان در اروپا و اسیا

11-نخستین نسل شکارچی انسان که به خارج از آفریقا مهاجرت گروهی کردند. آثار آنان در آسیا یافت شده است. حجم مغزی حدود 1000 مترمکعب داشته اند.کمبود غذا و مجبور به اندیشیدن باعث شد تا هومو هبیلیس های اوراسیایی به سرعت به گونه ای پیشرفته تر به نام "هومو ارکتوس" (Homo Erectus) تکامل یابند. در این تیره برای اولین بار دست ها کوتاه تر از پاها بود (1.8 ملیون سال پیش)

Image of reconstruction based on ER 3733 by John Gurche

در تصویر زیر به تیزی سقف جمجمه های همو ارکتوس دقت کنید این تیزی سقف جمجمه نشانه آن است که انسانهای راست قامت اولیه چندان هم باهوش نبودند


Retour
12-احتمالا اولین اجدادی که بصورت پراکنده از آتش استفاده می کرده اند. بقایایی قانع کننده ای از رسوبات تغییر رنگ داده شده در اثر آتش، چوب نیمه سوخته در کنیا، محل زندگی آنها یافت شده است. این نسل کمی پیچیده تر و پیشرفته تر از نسل های قبل تر بود. تکنولوژی هایی که آنها بکار می برده اند تا 100 هزار سال بعد نیز بعنوان تکنولوژی غالب مرسوم بوده است(1.6 ملیون سال پیش)


13-1- هزار سال پیش گونه کنونی انسان مدرن یعنی "هومو ساپین" (Homo Sapien) در آسیای غربی پا به عرصه وجود نهاد(700 هزار سال پیش)
13-2-هومو هایدلبرگی ها (Heidelbergensis) در آفریقا و اروپا می زیسته اند. حجم مغزی شبیه انسان مدرن داشته اند(600 هزار سال پیش)

14-انسان اولیه شروع به شکار با نیزه می کند(400 هزار سال پیش)


15-قدیمی ترین رد پای انسان یافت شده مربوط به سه نفر در دامه کوه آتشفشانی ایتالیا در این دوره بوده است(325 هزار سال قبل)


16-اولین تیغه های سنگی بهتر و کارامد تر در این دوره توسط نسل بشر ساخته شد(280 هزار سال پیش)


17-نئاندرتال ها (Neanderthal) پدیدار می شوند. این نسل از انسان در سراسر اروپا، از غرب تا شرق (از بریتانیا تا ایران) می زیسته اند.نسل آنها با ظهور انسان مدرن یعنی 28 هزار سال پیش منقرض می شود(230 هزار سال قبل)اغاز کار ادم و حوا

18-حوا (Mitochondrial Eve) جد مستقیم همه انسان های امروزی در این دوره بوده است. احتمالا در آفریقا زندگی می کرده است.بنا به اکثر روایات اسلام و یهود و حدیثی از امام جعفر صادق (ع) بهشت آدم و حوا یکی از باغهای زمینی بوده است و بروی زمین بوده است چون اگر در آسمان بود امکان اخراج انسانها از بیشت وجود نداشت.شیطان نیز که در قرآن به صراحت از آن بعنوان جن یاد شده یکی از احالی زمین بوده است.و آدم و حوا از یک بهشت زمینی اخراج شده اند که از آن بعنوان باغ عدن یاد شده است و هبوطی از آسمان به زمین در کار نبوده است.این باغ بنا به عقیده بسیاری در منطقه ای از ایران یا خلیج فارس کنونی بوده است که بعد از اخراج آدم و حوا از آن بهشت در زیر آب مدفون شده است(170 هزار سال قبل)حال اگر بر طبق روایات آدم و حوا روی زمین بوده باشند می توان پذیرفت که آدم و حوا می توانستند نخستین انسان هایی باشند که از نئاندرتال ها به انسان تکامل پیدا کرده باشند و این داستان نیز هیچ تناقضی با علم و داستان آفرینش ندارند. همچنین در زیر شناسه ژنتیکی که از مادر بشریت حوا شروع شده است دقت کنید

19-احتمالا در این دوره انسان به نوعی قادر به بیان بوده است. جواهرات یافت شده مروط به این دوران از گفتار پیچیده نمادین انسان پرده بر می دارد(150 هزار سال قبل)


20-اولین شواهد تجات از راه دور مربوط به این دوران است(140 هزار سال قبل)


21-قدیمی ترین مهره یافت شده ساخته شده از پوسته تخم شترمرغ و جواهرات22-بزرگترین جهش رو به جلو در این دوره رخ می دهد. فرهنگ انسانی شروع می شود و با سرعت ویروس واری به جلو می رود. انسان شروع به دفن کردن مرده های خود می کند. رسم و رسومات رقم می خورند، لباس های ساخته شده از پوست حیوانات مرسوم می شوند و تکنیک های شکار پیشرفته نظیر تله گودال حاصل از تفکر انسانی بوجود می آیند و پیشرفته ترین شاخه و گونه هومو ساپین ها یعنی انسان "کرو ماگنون" (Cro-Magnon) پا به عرصه گیتی نهاد  که جد اعلای همه شاخه های گوناگون نژاد سپید یا قفقازیسان از نوردیک تا آلپی و مدیترانه ای به شمار می رود.این گونه بسیار پیشرفته و باهوش دارای بزرگترین جمجمه ها و متناسب ترین اندام ها میان کلیه انسان ریخت ها از ابتدای تکامل تا به امروز بوده است(50 هزار سال قبل)


در تصویر زیر که جمجمه یک کروماگنون را نشان می دهد بزرگی مغز این گونه انسان به نسبت همو ساپین ها کاملا مشخص است

 
از آنجا که انسان های کروماگنون دارای هوش و توانایی بیشتری نسبت به گونه های انسانی همچنان در حال زندگی در آن زمان مانند هومو هبیلیس ها و هومو ارکتوس ها بودند, به تدریج موفق به ازدیاد نسل بیشتر شدند و تنها دشمن حیوان عظیم الجثه ان زمان یعنی ماموت ها شدند و آنقدر این موجود را شکار کردند تا نسل انها منقرض شد همچنین  ارذیاد نسل کروماگنون ها موجود کمبود غذا و در نتیجه نابودی نسل هایی چون
هومو هبیلیس ها و همو ارکتوس انجامید


22-انسانی که زندگی او در خمیرمایه فرهنگ در حال اختلاط است پا فراتر از یکرنگی کذاشته و دست به هنر می زند. قدیمی ترین غار هنری با دیوارهای نقاشی شده دیدنی در فرانسه مربوط به این دوران است در این دوره انسان قدیم نسلش منقرض شده و انسان مدرن در گیتی حکم فرمایی می کند(33 هزار سال قبل)23-انسان مدرن به آمریکا می رسد.زرد پوستانی که وارد امریکا میشوند سرخ پوستان امروزی را به وجود می اوردند(12 هزار سال قبل)

در همین دوران است که در خاور میانه نژاد ها مختلف سفید از هم جدا می شوند و هرکدام مسیر تکامل جدا را می پیماید به این ترتیب نژاد سامی در جنوب خاور میانه نژاد الپی در اطراف مدیترانه و نژاد اریایی در ایران و سفید پوستان دیگر در اروپا به وجود می ایند


تکامل اریان ها در ایران24-کشاورزی که توسط اریان ها کشف شده بود توسعه و گسترش می یابد. روستاهای اولیه برپا می شوند. اسنان شروع به اهلی کردن سگ می کند و برخلاف شاخه های دیگر نژاد سفید آریایی ها دارای تکاملی سریعتر میشوند.در همین دوران است که ایرانی ها پی به خدای قدرتمند تر از خودشان یعنی افریدگار متعال ایمان کامل دارند (10000 سال پیش)


ظهور جمشید و ضحاک و فریدون و  آغاز کوچ اریایی ها


25-دوران سنگی (یا به عربی نامانوس عصر حجر) به پایان می رسد و دوران گداختن فلزات شروع می شود. انسان شروع به گداختن مس و قلع میکند.جمشید و فریدون و ضحاک در همین دوران حضور داشتند و اریایی ها به سه دسته ایرانی و تورانی و سرمتی تقسیم میشوند(10 تا 5500 سال قبل)


ظهور زرتشت و برتری نژاد ایرانی

26-  زرتشت ظهور میکند و اموزه های او خصوصیات اخلاقی خاصی به انها میدهد که این خصوصیات خاص در کنار هوش بالا ی ذاتی امت او از اریایی ها نژادی باهوش اخلاق گرا و یکتا پرست میسازد همچنین دوری از پلیدی و افکار زشت و ناپسند اریایی ها را به خوشسیما ترین نژاد تبدیل میکند که ناخواسته به نژاد برتر تبدیل میشود و ایرانی ها به عنوان شاخه اصلی آریایی ها سر امد نه تنها سرامد تمام شاخه های سفید بلکه سرامد تمام شاخه های دیگر اریایی ها نظیر تورانیان و سارومات ها میشوند(5500 سال تا به امروز)


ایرانیان بدون شک باهوش ترین و زیباترین شاخه اریایی ها هستند که علارغم برتری ذاتی از سایر نژادها و شاخه های اریایی هرگز نژاد پرست نبوده و علاقم غرور خاص خود همیشه در مقابل افریدگار یکتا سر به روی خاک گذاشته است در تصویر زیر بانوان زیبای ایران را نشان میدهدcast-iranian-football-amazing-ir-5.jpg


 اریایی ایران.png


مهاجرت اریایی ها از ایران به سایر نقاط هند و اروپا از 7000 سال پیش شروع شده و تا 3500 سال پیش ادامه داشته است برخی از محققین بر این عقیده اند که اریایی ها با پایان عصر یخبندان از ایران کوچیدند اما برخی از انها دو تا سه هزار سال بعد به ایران برگشتند  انچه که مسلم است اریایی ها از ابتدا در ایران ساکن بوده اند و با کوچ خود کشاورزی را به اروپا برده اند و در انجا سفیدان اروپایی را تحت تاثیر فرهنگ و زبان خاص خود دراوردند و باعث پیشرفت اروپا شدند همچنین اریایی هایی که وارد هند شدند با دراویدیان امیزش ها فراوانی داشتند  در تصاویر زیر اریایی ها غیر ایرانی با فرم صورت خاص اریایی به نمایش در امده اند


اریایی اروپایی زیبا


vilma-golfun.ir-3.jpgblanca_suarez_sera_blancanieves-copia.jpg


 بانوان شرقی اریایی نژاد


parvathy_omanakuttan_hot_in_black_dress_stills_2130.jpg1xm2g098z53dobtdea58.jpg


نقش ایرانیان در شکوه تمدن اسلامی


اصالت و نجابت ذاتی ایرانیان باعث شد که پس از حمله اعراب به ایران به راحتی دین اسلام را بپذیرند و در راه شکوفایی تمدنی جدید به نام تمدن ایرانی اسلامی گام بردارند  و کمتر از یکصد سال از استیلای اعراب بر ایرانیان تمام پستهای مهم در اختیار ایرانیان قرار گیرد و تمدن اسلامی از اسپانیا تا هند توسط ایرانیان  مسلمان اداره شود  بزودی نظامیه ها و دارالفنون های زیادی توسط ایرانیان احداث شد که زمینه ساز ظهور دانشمندانی چون ابن سینا و ذکریایی رازی و ابوریحان بیرونی و .... و شاعران بزرگ و توانای ایرانی مسلمان میشوند. تاثیر ایرانیان بر اقوام دیگر به حدی بوده است که ترکان بیابانگرد پس از ورود به فلات ایران شدیدا تحت تاثیر فرهنگ غنی ایران اسلامی قرار میگیرند و از هر ایرانی ای ایرانیتر می شوند و کاملا سر تسلیم فرود می اورند.

در قرن های بعدی یعنی زمانی که تمدن ایرانی  و اسلامی به حد اعلا و پیشرفته خود میرسد ایران با حمله شوم مغولان و بلافاصله پس از ان با یورش تیمور لنگ روبرو میشود و کمر تمدن با شکوه ایران اسلامی میشکند بطوری که هنوز هم کمر راست نکرده است اما مغولان و تیموریان نیز در مقابل فرهنگ ایرانی تسلیم و نژاد و فرهنگ و زبان خود را به دست فراموشی میسپارند و کاملا ایرانی میشوند و تا حدود زیادی ویرانه های اجداد یغماگر خود را جبران میکنند 


و اما ایرانیان امروزی علارغم ضریب هوشی بالا کمترین ادعا را در زمینه نژاد پرستی و افکارات کثیف منتهی به آن را دارد

آرتیاس

دی 1393
آبان 1393

آرتیاس
نژاد و دسته بندی های مربوط به شاخه های مختلف نژاد قفقازی
صدای سکوت بومیان آریایی نژاد
به دور از آغوش ایران بانو
گمشدگن پیدای تمدن آریایی
سایر مطالب نژاد آریایی1

ازتبار شاهان جاودانه
منم کوروش شاه شاهان
جانم فدای ایران
قهرمان
ایران سرزمین مادری من و تو
ایران سبز
نوادگان کوروش بزرگ
تاریخ ایران و جهان
تاریخ ایران و جهان
هفت کشور
تاریخی فرهنگی(نیما)
زیبنده ای در جستجوی کوروش بزرگ
میلاد اهورا
راهکار
ژینا
میلاد اهورا
پیام قانون
کرمانشاه گهواره تمدن
تاریخ و دانستنی های جالب ایرانزمین
یه مرد اریایی
پاینده باد ایران
آسمان ابی
الف ی ران
داریوش بزرگ
سرزمین زیبای من
دختری از جنس ایران
شرح حال نظامی
دختران کوروش
ایران همیشه خاک من

RSS 2.0
http://www.infosniper.net/ip2country.php?lang=1 پاور بانک هاست لینوکس پتو اسناگی آچار همه کاره آی نام شارژر همراه پاور بانک هاست لینوکس حباب ساز جاگل بابل خرید مونوپاد